Proje ve Mühendislik


PROJE VE MÜHENDİSLİK

Firmamız öncelikle konfora yönelik taahhütler gerçekleştirmektedir. Bir konutta istenen her türlü konfor tesisatı kullanıcıya alternatifli biçimde sunulur. Bizim için uzun ömür ve sağlamlık önceliklidir. Müşterimiz kendisi için en uygun sistemi yaptığımız etüt ve araştırmalardan sonra edinir. Başarılı bir taahhüt işi müşteri memnuniyeti ve mühendislik pratikliğiyle olur. Sistem hakkında yeterince bilgilendirilmemiş bir müşteri, sistem ne kadar başarılı olursa olsun gerçek müşteri memnuniyetini yakalamış olamaz.

Proje tasarım departmanı yılların deneyimi ve güçlü kadrosuyla çözüm üretmektedir. Firmamız; Otel, iş merkezi, hastane, okul, konut vb. konularında uzmanlaşmıştır. Bu konularda mekanik tesisatlar proje hizmetlerini uzun yıllardır başarıyla vermektedir.

Uygar Doğalgaz Ltd.Şti. TMMOB makina mühendisleri odasının Tescilli SMM bürosudur. Hizmetlerimiz TMMOB makina mühendisleri odasının SMM yönetmeliklerine göre verilmektedir.

Çalışma tarzımız ve bakış açımız, konusu ve kapsamı bakımından projelendirme aşamalar halinde devam eder. Projelendirme hizmeti, gerçekleştirilmek istenen tesis veya yapı daha fikir aşamasındayken karşılıklı görüş alışverişi ile başlar.

Proje tasarımı hususunda düşünce ve fikirlerinizi bizlere yazabilirsiniz. Cevap aradığınız konularda sizlere destek vermekten onur duyacağız.

Proje tasarım departmanımız üretimleri..

Mekanik tesisat projeleri
Isı yalıtım projesi
Sıhhi tesisat projesi
Kalorifer tesisat projesi
Doğalgaz tesisat projesi
Soğutma tesisat projesi
Klima ve konfor tesisat projesi
Havalandırma tesisat projesi
Endüstriyel klima tesisatı projesi
Buhar tesisatı projesi
Kızgın su/yağ tesisatı projesi
Yüksek bina tesisat projesi

Proje ve Mühendislik
Armatür
Kalorimetre Isı Pay Ölçer
Klimalar
Kombiler
Laminant Parke
Merkezi Sistem Kazanlar
Panel Radyatör Havlupan
Şofbenler
Vitrifiye

 
  Copyright © Uygar Mühendislik Tüm Hakları Saklıdır.
Adres : İsmetpaşa Mahallesi Asafpaşa Caddesi No : 31/A ÇANAKKALE TELEFON NO : 0 286 212 01 17 E-POSTA : uygar@uygarmuhendislik.com.tr